Uroczystość z okazji Święta Edukacji Narodowej

„Nie istnieje wielki talent
                                                                            bez wielkiej siły woli”

[Honoriusz Balzak]

W dniu 17 października 2016 r. świętowaliśmy Dzień Nauczyciela. Z tej okazji uczniowie szkoły podstawowej oraz gimnazjum przygotowali zabawne rymowane przedstawienie p.t. „Rozmowy podczas przerwy”.

Występ urozmaicony był szkolnymi przeróbkami popularnych piosenek w wykonaniu uczennic naszego gimnazjum – Patrycji Kozyry i Zuzanny Seredyn. Uczniowie wcielili się w role nauczycieli, odgrywając scenki z pokoju nauczycielskiego. Program został przygotowany pod kierunkiem: p. Agnieszki Paździor, p. Jolanty Prawdy, p. Beaty Rosińskiej, p. Janiny Laskowskiej, p. Kamila Woźniaka aktora Teatru Powszechnego w Radomiu. Organizatorzy dziękują za współpracę p. Jolancie Pielas, p. Jolancie Firlej, p. Konradowi Gałce.

W tym wyjątkowym dniu

pragnę wręczyć ci

szczerych podziękowań kwiat,

za to, że tyle lat

uczysz mądrych, jasnych prawd.

Za pogodną, miłą twarz,

oczu ufnych blask.

Za to, że masz dla mnie czas,

choć na głowie tyle spraw,

dajesz siłę, odganiasz strach.

Friday the 3rd. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.