Finał X Konkursu Wiedzy o Polskich Noblistach

Uczniowie naszej szkoły Laura Kowalczyk (VIIa) i Miłosz Pisarek (VIa) wzięli udział w finale X Edycji Konkursu Wiedzy o Polskich Noblistach, który odbył się 22 marca 2018 r. w XIII Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów w Radomiu.

Reprezentanci PSP w Wolanowie zakwalifikowali się do finału spośród kilkunastu szkół konkurujących ze sobą w II etapie. Konkurs ma rangę wojewódzką, a zdobyte punkty za I, II i III miejsce uczniowie mogą dopisać do punktów przy rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych.

Laura i Miłosz w finale zajęli zaszczytne trzecie miejsce.

Uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe m.in.: książki, słuchawki, przybory szkolne, wejściówki.

Cieszymy się z sukcesu naszych uczniów i serdecznie gratulujemy.

Nauczyciele przygotowujący uczniów do konkursu: Beata Stanik, Lidia Gomuła

Friday the 10th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.