Ślubowanie uczniów klas pierwszych

23 października 2014 r. odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania pierwszaków na uczniów naszej szkoły. To niezwykle ważny dzień dla pierwszoklasistów, ich rodziców i wychowawców.

Dzieci z klas pierwszych zaprezentowały swoje umiejętności w programie artystycznym, oklaskiwanym przez przybyłych gości:

-       Wójta Gminy p. Krzysztofa Murawskiego,

-       Dyrektor Banku Spółdzielczego Rzemiosła p. Ewę Lipińską,

-       Przewodniczącą Rady Rodziców p. Annę Parszewską,

-       Dyrekcję Szkoły p. Elżbietę Wertejuk, p. Małgorzatę Chrzanowską, p. Bogusławę Marszałek,

-       koleżanki i kolegów z klas "0", II i III,

-       wzruszonych rodziców uczniów klas Ia,b,c.

Były piosenki, wiersze i tańce.

Później nastąpiła najważniejsza chwila - ślubowanie i pasowanie na uczniów. Pani Dyrektor dużym ołówkiem pasowała każde dziecko na ucznia. Pierwszoklasiści otrzymali w tym dniu wiele upominków. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców dzieci z klas pierwszych.

Przed maluchami wiele trudu w osiągnięciu wiedzy. Życzymy więc dużo radości, wspaniałych kolegów i koleżanek oraz wielu sukcesów w szkole.

Thursday the 18th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.