Dzień Ziemi 2018

Uczniowie klas II a, II b i II c wraz z wychowawcami przygotowali akademię z okazji Dnia Ziemi. Na uroczystości dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz odgrywały krótkie scenki teatralne. Dekoracja składała się m. in. z samodzielnie wykonanych prac  uczniów na temat zwierząt chronionych w Polsce.

Na akademii ogłoszono wyniki konkursu wiedzy przyrodniczej dla klas III „Przyroda – wiem, znam, rozumiem” . Pani dyrektor wręczyła nagrody laureatom.

Przedstawiciele samorządu szkolnego  zapoznali młodszych kolegów z podstawową wiedzą na temat znaczenia wody w życiu człowieka oraz rozdawali butelki z wodą oraz jabłka.

Akademia i wystawa prac dzieci wzbudziła duże zainteresowanie. Uczniowie zobowiązali się do pogłębienia wiedzy o zwierzętach chronionych oraz dbanie o przyrodę na naszej planecie.

Friday the 29th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.