SUKCES DZIEWCZĄT KLASY III A

W dniu 14 maja 2018 r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 9 odbyły się IX MIĘDZYSZKOLNE SPOTKANIA ARTYSTYCZNE „RAZ NA LUDOWO”.

Cele konkursu to:

- rozbudzanie i rozwijanie zainteresowań muzyką i tańcem ludowym,

- promowanie polskiego folkloru,

- prezentacja dorobku artystycznego szkół,

- integracja środowisk lokalnych.

Naszą szkołę w tym konkursie reprezentowały uczennice klasy III a: Oliwia Bajer, Maria Bednarek, Julia Jagiełło, Ola Kijas, Oliwia Odzimek, Natalia Sadownik, Zuzanna Toporek, Justyna Walczyk i Ola Zborowska.

Małe artystki wykonały ludowy taniec do piosenki „Lipka”. W spotkaniu tym brało udział siedem zespołów dziecięcych.

Rozśpiewane i roztańczone dziewczęta zdobyły II miejsce i otrzymały złoty puchar, dyplom oraz słodkie upominki. Przygotowaniem do występu zajęły się panie: Barbara Waśkiewicz i Małgorzata Kowalska.

Gratulujemy sukcesu!

Friday the 26th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.