Turnieju Klas IV - VII - „Kocham Cię, Polsko”

Dnia 11 czerwca 2018 r. w PSP w Wolanowie odbyła się VII Edycja Turnieju Klas IV - VII - „Kocham Cię, Polsko”. Minister Edukacji Narodowej ogłosiła rok szkolny 2017/2018 „Rokiem dla Niepodległej”, chcąc włączyć uczniów we wspólne świętowanie 100-lecia niepodległości. To wyjątkowa rocznica a jednocześnie niepowtarzalna okazja, by podjąć działania służące budowaniu wspólnoty, kształtowaniu tożsamości narodowej i poczucia dumy z bycia Polakiem.

Wybrane reprezentacje uczniów z klas IV – VII zmagały się w wielu konkurencjach z zakresu wiedzy o Polsce, sprawnościowych i muzycznych.

Nad prawidłowością przebiegu rywalizacji czuwało jury w składzie:

- Pani Dyrektor Elżbieta Wertejuk,

- Pani Zuzanna Dobkiewicz – nauczyciel języka angielskiego

- Pani Anna Klusek – nauczyciel języka polskiego

- Pani Dorota Nowakowska – nauczyciel matematyki

- Pani Jolanta Firlej – nauczyciel wychowania fizycznego

Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki, a zwycięskie zespoły atrakcyjne nagrody, których fundatorem był Urząd Gminy w Wolanowie.

Imprezie towarzyszyła wspaniała atmosfera. Wszyscy doskonale się bawili i przyjemnie spędzili czas, poszerzając swoją wiedzę o Polsce.

Imprezę przygotowały panie: Beata Stanik, Marta Stępień, Lidia Gomuła, Małgorzata Bisińska – Siara, Anna Sadownik. Aktywnie włączyli się i służyli pomocą: pani Beata Rosińska, pan Konrad Gałka i pan Marcin Kaczmarski.

Tuesday the 16th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.