Dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka

Dnia 27 września 2018 r. Samorząd Uczniowski, z okazji Dnia Chłopaka, zorganizował dyskotekę szkolną.

To pierwsza w roku szkolnym impreza taneczna dla naszych uczniów. Wzorem lat ubiegłych, zorganizowana dyskoteka, urozmaicona była licznymi zabawami i konkursami, które zapewniły wszystkim doskonałą zabawę i mnóstwo śmiechu.

Wśród najlepszych tancerek i tancerzy znaleźli się: Karolina Ślusarczyk, Martyna Borkowska, Klaudia Kalita, Michał Siara, Adam Defiński oraz Kacper Krawczyk.

Takie wydarzenia pokazują, że w szkole nie tylko możemy się uczyć, ale również miło wspólnie spędzać czas.

Serdecznie dziękujemy paniom: Annie Sadownik, Małgorzacie Bisińskiej – Siarze i Lidii Gomule za opiekę sprawowaną podczas dyskoteki.

Friday the 26th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.