Pasowanie na ucznia 2018

Dnia 25.10.2018 r. o godzinie 10.00 w Publicznej Szkole podstawowej w Wolanowie odbyła się ważna uroczystość. W poczet uczniów przyjęto pierwszoklasistów. Uczniowie klas 1a i 1b przygotowali pod okiem swoich pań wychowawczyń: Małgorzaty Kowalskiej i Beaty Życińskiej program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i recytatorskie. Pierwszoklasiści z ogromnym przeżyciem i zaangażowaniem recytowali wiersze i śpiewali piosenki, że mogą już zostać przyjęci do braci szkolnej.

Uczniowie klas I złożyli ślubowanie na felgę biało – czerwoną. Pasowania na uczniów szkoły dokonała pani dyrektor Elżbieta Wertejuk przy pomocy symbolicznego ołówka. Dzieci otrzymały również pierwszy w swoim życiu dokument – legitymację uczniowską. Koledzy ze starszych klas zapewnili maluchów, że zawsze będą służyć im pomocą w trudnych chwilach. Wszyscy pierwszoklasiści otrzymali pamiątkowe dyplomy – akty pasowania i upominki.

Na zakończenie uroczystości, Pani Dyrektor oraz Pan Wójt życzyli wszystkim pierwszoklasistom sukcesów w nauce i jak najlepszych wyników na pierwszym świadectwie.

Pamiątkowe zdjęcia wykonano na tle dekoracji przygotowanej przez panią Beatę Rosińską.

Następnie dzieci zostały zaproszone na poczęstunek zorganizowany przez rodziców, a potem wesoło świętowały przy dźwiękach muzyki.

Rodzicom gratulujemy tak wspaniałych pociech, a Pierwszakom życzymy wielu sukcesów w nauce.

Thursday the 25th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.