Zabawa karnawałowa

W czwartek 24 stycznia br. w PSP w Wolanowie odbyła się zabawa karnawałowa zorganizowana przez Radę Rodziców. Najpierw bawili się uczniowie klas 0 – V, którzy licznie przybyli w pięknych i pomysłowych strojach, wcielając się w różne bajkowe postaci. Po południu parkiet należał do starszych uczniów naszej szkoły. Przy dźwiękach największych przebojów prezentowanych przez Duet Two4You wszyscy bawili się doskonale.

W trakcie zabawy choinkowej odbywał się zorganizowany przez Szkolny Klub Caritas we współpracy z Samorządem Uczniowskim „Kiermasz przydasiów”, będący częścią akcji charytatywnej „Pomoc dla Igora”.

Tegoroczna zabawa karnawałowa należała do udanych.

Friday the 19th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.