PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

Utworzono: środa, 27 marzec 2019 Opublikowano

„Coraz dłuższe dni nastają, sroga zima odjechała.
A do życia powolutku budzi się przyroda cała.”

Tadeusz Boy-Żeleński

W czwartek 21 marca obchodziliśmy w naszej szkole PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY. Był to przyjemny i radosny dzień. Nawet pogoda, początkowo grymaśna, dopasowała się do naszego dobrego nastroju.

Samorząd Uczniowski zaproponował wszystkim uczniom wspólne świętowanie nadejścia wiosny poprzez ubranie się w niecodzienne, barwne, niezwykłe, odlotowe stroje.

Najciekawsze pomysły zostały oczywiście docenione i nagrodzone.

Nagrody zostały ufundowane przez: Kebab Shawerma Wolanów, Centrum Handlowe ABC Halina Borkowska, sklep „Małgosia” Małgorzata Golińska i Samorząd Uczniowski.

W czasie spotkania zostały też ogłoszone wyniki i wręczone nagrody zwycięzcom konkursu poetyckiego, którego organizatorem był SU. Zadanie konkursowe polegało na napisaniu wiersza o przyjaźni. Wzięło w nim udział  10 osób. Komisja konkursowa w składzie: p. Lidia Gomuła, p. Małgorzata Bisiańska – Siara, p. Agnieszka Wlazło i p. Anna Sadownik nagrodziła utwory – „Szukam” Dominiki Golińskiej z klasy VIIIA oraz „Przyjaźń”  Łukasza Sadowskiego z klasy VA. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali słodkie upominki.

Wierzymy, że wszyscy obecni tego dnia w szkole spędzili go bardzo przyjemnie i nikt nie miał ochoty uciekać, pomimo że pierwszy dzień wiosny to również dzień wagarowicza.

Friday the 29th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.