Turniej klas "Kocham Cię, Szkoło"

Dnia 6 czerwca 2019 r. w naszej szkole odbył się już po raz ósmy Turniej Klas IV - VII - "Kocham Cię, Szkoło”. Tegoroczne zmagania, inaczej niż poprzednie, nie miały formy konkursu. Chodziło o to, aby wszyscy dobrze się bawili, mieli możliwość uczenia się współpracy, pozytywnie wpływali na siebie i opuścili salę uśmiechnięci, zadowolenie, bez uczucia porażki.
Uczniowie klas IV-VII rywalizowali ze sobą w trzech kategoriach - z zakresu wiedzy o naszej szkole, w konkurencjach sprawnościowych i muzycznych. Każda prawidłowa odpowiedź i poprawnie wykonane zadanie nagradzane były drobnymi słodkościami.
Podczas Turnieju przeprowadzono też akcję „Stop hejtowi”. Każdy, kto sprzeciwia się mowie przejawiającej złość, wrogość, nienawiść wobec kogoś, mógł wyrazić to odciskając swoją dłoń na przygotowanych tablicach.
Wszyscy wyśmienicie się bawili, dlatego z niecierpliwością oczekują kolejnej edycji.
Imprezę przygotowały panie: Lidia Gomuła, Małgorzata Bisińska – Siara, Anna Sadownik, Beata Stanik. Serdecznie dziękujemy za wyłączenie się i znaczną pomoc panom: Konradowi Gałce i Marcinowi Kaczmarskiemu.
Opracował SU

Thursday the 20th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.