Mikołajkowe spotkania

6 grudnia do naszej szkoły zawitał spodziewany i długo wyczekiwany gość. W asyście wielu pomocnic i pomocników przybył Święty Mikołaj z koszami pełnymi słodyczy. Najpierw spotkał się z uczniami na holu a potem były wizyty w klasach. Zgodnie z wielowiekową tradycją grzeczne dzieci dostały cukierki a niezbyt grzeczne – rózgi na opamiętanie
i poprawę. Najbardziej przejęte i zadowolone były maluchy – uczniowie klasy „0” oraz pierwszaki. Oni otrzymali duże paczki przygotowane przez rodziców.

„Mikołajkowe spotkania” zorganizowała Rada Samorządu Uczniowskiego. Część słodyczy ufundowaliśmy z biletów wstępu na dyskotekę andrzejkową a część dostarczyła nam Rada Rodziców. Dziękujemy serdecznie. SU składa również gorące podziękowania księdzu Mariuszowi Chamerskiemu za przyłączenie się do naszej akcji.

Thursday the 18th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.