Andrzejki ...

Utworzono: niedziela, 01 grudzień 2019 Opublikowano

W czwartek 28 listopada SU zorganizował dzień wróżb i zabaw andrzejkowych. Chętni mogli skorzystać z usług szkolnych „wróżbiarek” z kl. VI C i VI B: Mileny, Kasi, Julki, Pauliny i Natalii.
Po południu odbyła się dyskoteka andrzejkowa. Wzięło w niej udział wielu  uczniów z klas IV - VIII. SU zadbał o dobrą muzykę, urozmaicenie zabawy uczniów konkursami. Można było skorzystać z „mini-bufetu” z napojami i sklepiku szkolnego. Opiekę na dyskotece zapewniali nauczycieli p. Renata Bieniek, p. Marcin Kaczmarski, p. Konrad Gałka i opiekunki SU p. Agata Augustyniak, p. Małgorzata Bisińska-Siara oraz rodzice p. Kinga Kurek, p. Sylwia Golińska i p. Mariola Lipińska. Dziękujemy za pomoc.

Saturday the 27th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.