DZIEŃ BABCI I DZIADKA W PSP w WOLANOWIE

24 stycznia 2020 roku w kl. II b w Publicznej Szkole Podstawowej w Wolanowie odbyła się uroczystość z okazji „Dnia Babci i Dziadka”. Uczniowie zaprezentowali inscenizację pt. „Czerwony Kapturek”, recytowali wiersze, zaśpiewali piosenki. Podczas programu nie zabrakło też tradycyjnego „Sto lat”, własnoręcznie wykonanych upominków, łez wzruszenia i uśmiechu na twarzach przybyłych gości. Życzenia seniorom przekazał także p. dyrektor Zbigniew Sarnat. Po części oficjalnej uczniowie zaprosili Babcie i Dziadków na słodki poczęstunek. Spotkanie odbyło się w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci zostały pochwalone za bardzo ładne występ, w którym wykazały się dużym zaangażowaniem.

Friday the 26th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.