NAJLEPSZA SZKOŁA

Utworzono: niedziela, 08 grudzień 2013 Opublikowano

Nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiego programu

Celem programu jest wyrównanie szans edukacyjnych dzieci i  młodzieży, motywowanie ich do nauki oraz budowa więzi pomiędzy uczniami a nauczycielami. Program jest adresowany do uczniów oraz nauczycieli szkół podstawowych i gimnazjów.  Dzięki programowi "NAJLEPSZA SZKOŁA" szkoła może stać się nie tylko miejscem integracji uczniów róznych klas, lecz także miejcem budowania więzi pomiędzy uczniami i nauczycielami. Dzięki wspólnemu spędzaniu czasu na grach i zabawach poprawią się wspólne relację pomiędzy nimi. Program może być realizowany w trakcie zajęć pozalekcyjnych, jak również podczas godzin wychowawczych.

Końcowym etapem programu będzie głosowanie uczniów i rodziców na zajęcia prowadzone przez szkołę. To właśnie uczniowie najlepiej wiedzą, czy czas spędzony na dodatkowych zajęciach im się podobał czy nie. Młodzi uczniowie z pomocą rodziców będą mogli wejść na specjalnie przygotowaną stronę i oddać głos na szkołę w której się uczą.

Aby zagłosować na szkołę należy kliknąć w link z logo akcji znajdujący się po prawej stronie w przydatnych linkach i wykonać następujące kroki:

1. Zarejestrować się na stronie klikając na link REJESTRACJA. Prosimy o podanie prawidłowego adresu e-mail podczas rejestracji.

2. Kliknąć na link aktywacyjny który przyjdzie na podany adres e-mail. Uwaga: mail z linkiem może przyjść z pewnym opóźnieniem.

3. Zalogować się na stronie www klikając link LOGOWANIE dostępny pod linkiem REJESTRACJA.

4. Po zalogowaniu możemy wyszukać szkołę na którą chcemy zagłosować za pomocą modułu SZUKAJ. Uwaga: aby wyszukać szkołę należy wpisać nazwę miejscowości w której się ona znajduje.

5. Kliknąć na liczbę gwiazdek znajdujących się pod nazwą szkoły. Ilość klikniętych gwiazdek oznacza ocenę jaką chcemy szkole wystawić (skala od 1 do 6)

Szkoły, które otrzymają najwyższą punktację od uczniów, rodziców i nauczycieli wygrają atrakcyjne nagrody.

Thursday the 28th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.