Dyskoteki szkolne

Utworzono: środa, 04 grudzień 2013 Opublikowano

Samorząd Uczniowski zorganizował dyskoteki w Publicznym Gimnazjum w Wolanowie 03.10.213r oraz 14.11.2013r.

Pierwsza z nich odbyła się z okazji Dnia Chłopaka oraz aby przywitać klasy pierwsze tak zwanymi „otrzęsinami”. Dla odważnych chłopców i uczniów klas pierwszych odbyły się zabawne konkursy.  Gentelmeni z gimnazjum poprzebierani w zabawne  stroje zatańczyli ich taniec życia, a odważne „kotki” z klas pierwszych wypiły mleczko z miseczek oraz zjadły  jabłuszka wiszące na sznureczkach.

Konkursom towarzyszyła świetna zabawa wsparta dopingiem publiczności. Angelika Śledź oraz Weronika Czajkowska , wchodzące w skład SU, zadbały o to, aby każdy mógł bawić się bardzo dobrze. Szczególne podziękowania składamy rodzicom klas pierwszych oraz nauczycielom, którzy licznie przybyli na imprezę, aby towarzyszyć swoim pociechom.

Druga dyskoteka to bal jesienny połączony z wróżbami andrzejkowymi. W rolę wróżbitów wcielili się uczniowie klas drugich: Aleksandra Czerwiec, Katarzyna Defińska, Sylwester Jurzyński oraz Robert Tokarski.  W czasie zabawy odbyło się głosowanie na królową i króla balu. Zwycięzcami zostali: Karolina Grzyb oraz Bartłomiej Szymański. Samorząd Uczniowski starał się o zintegrowanie uczniów.

Friday the 26th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.