Dzień Otwarty PG w Wolanowie dla Szóstoklasistów

W dniu 08.06 2016 w wolanowskim gimnazjum odbył się Dzień Otwarty dla uczniów klas szóstych z terenu gminy Wolanów.

Przyszłoroczni gimnazjaliści mogli obejrzeć szkołę, sale lekcyjne, halę sportową , bibliotekę, korytarze i inne pomieszczenia w gimnazjum. Pod opieką Samorządu Uczniowskiego i p. Anny Klusek zwiedzili szkołę i dowiedzieli się od starszych kolegów, dlaczego właśnie gimnazjum w Wolanowie warto wybrać.

Wszyscy szóstoklasiści zostali zaproszeni na spektakl teatralny pt.”Królewna Śnieżka”, który został przygotowany przez uczniów klasy IIIc (humanistyczno- teatralnej).

Po przedstawieniu uczniowie wzięli udział w warsztatach tematycznych: językowych (poprowadzonych przez panie Elżbietę Kacprzycką i Magdalenę Zarębską), sportowych (prowadzonych przez p.Ryszarda Kośca i p.Wojciecha Burzyńskiego) oraz teatralnych (przygotowanych przez panie: Annę Kosiec , Jolantę Węglicką i uczniów klasy IIIc ).

Zajęcia w ocenie uczniów klas szóstych były bardzo ciekawe, a ciepła atmosfera i życzliwość okazywana przez starszych kolegów z gimnazjum sprawiły, że dzień był wyjątkowo przyjemny.

Friday the 3rd. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.