Wycieczka do Zakopanego

W dniach 27- 30 maja 2014 roku odbyła się wycieczka do Zakopanego. Uczestniczyli w niej uczniowie klas 1-3 Publicznego Gimnazjum w Wolanowie. Opiekunkami  były panie: Agnieszka Wlazło, Barbara Waśkiewicz, Beata Czerwińska, Dorota Bujak i Bogusława Marszałek.

Nocowaliśmy w przepięknej miejscowości Bańska Wyżna u sprawdzonej gospodyni. Z naszych pokojów mogliśmy podziwiać piękną panoramę Tatr. Pierwszego dnia, gdy na głowy kapał nam wiosenny kapuśniaczek, wspięliśmy się na Gubałówkę. Drugi dzień to dłuuuugi spacer do Morskiego Oka. Cudny widok! Wieczorem braliśmy udział w wesołej lekcji regionalizmu, na którą zaproszeni byli górale i w zabawny sposób opowiadali o swych zwyczajach. Kolejny dzień to spokojny marsz Doliną Kościeliską, w którym przeszkadzała jedynie….. ulewa. Później tylko kupowanie pamiątek na Krupówkach i powrót na kwaterę, gdzie czekało na nas ognisko. Ostatni dzień spędziliśmy w Krakowie. Wieczorem cali i zdrowi, zmęczeni, ale zadowoleni , wróciliśmy do domów, układając już w myślach plany kolejnych wypraw….

Thursday the 2nd. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.