„Królewskie Źródła”

„Mimozami jesień się zaczyna,

Złotawa, krucha i miła”

- Wspomnienie

W przepięknej jesiennej scenerii Puszczy Kozienickiej uczniowie klas: Id i IId wraz z nauczycielami: Renatą Bieniek, Dorotą Bujak i Małgorzatą Kuśmierczyk w dniu 1 października 2015 roku wzięli udział w ścieżce edukacyjnej „Królewskie Źródła”. Uczestnicy wycieczki pod kierunkiem pani leśniczej mieli okazję podziwiać piękno przyrody rozlewisk rzeki Zagożdżonki oraz wysłuchać ciekawych opowieści o faunie i florze występującej w zwiedzanym rezerwacie przyrody, a następnie wziąć udział w mini teście ze zdobytej w czasie spaceru wiedzy. Pani leśnicza była pod wrażeniem tego, jak dużo nasi uczniowie zapamiętali.

Po części edukacyjnej przyszedł czas na integrację zespołów klasowych. Wspólne pieczenie kiełbasek, zabawy, śmiech w promieniach październikowego słońca – czego chcieć więcej, widząc radość w oczach uczniów.

Renata Bieniek

Thursday the 2nd. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.